Biuro projektowe

LN-SYSTEM to także profesjonalne biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem.

Pracujemy zarówno dla klienta prywatnego, jak i dużych klientów biznesowych!

Do tworzenia funkcjonalnych projektów architektonicznych podchodzimy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Nieustanne pogłębianie wiedzy i znajomość obowiązujących trendów pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kompleksowe i indywidualne podejście przekłada się natomiast na zadowolenie i satysfakcję. W naszych projektach kładziemy również duży nacisk na rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, dając tym samym możliwość ograniczenia kosztów na etapie użytkowania budynków, a przy okazji ograniczając wpływ budynku na środowisko naturalne.

Naszym klientom proponujemy pełny zakres usług od analiz działki, przez koncepcję, projekt budowlany, aż po projekt wykonawczy i nadzory autorskie, a dla klienta biznesowego także prezentacje graficzne i marketingowe wraz ze strategią sprzedażową.

Pomożemy również wybrać odpowiednią działkę oraz projekt – dysponujemy własnymi gotowymi projektami domów jednorodzinnych. Zajmujemy się również wszelkimi uzgodnieniami urzędowymi, w tym pomocą w podłączeniu mediów do budynków.

+48 533 946 523


Zakres oferowanych przez nas usług:

  • projekty architektoniczne w tym wnętrza i wizualizacje,
  • projekty konstrukcyjne,
  • projekty instalacji sanitarnej,
  • projekty elektryczne,
  • przyłącza wody, kanalizacji, gazu, energii elektrycznej,
  • wszelkie uzgodnienia urzędowe

KOMPLEKSOWOŚĆ to jest to, co nas wyróżnia.
Doradzamy, projektujemy, zarządzamy i budujemy!