Sprzedaż prefabrykatów keramzytowych

Sprzedaż prefabrykatów keramzytowych

Sprzedaż prefabrykatów keramzytowych

Nasza firma jest pośrednikiem w sprzedaży prefabrykatów do budowy domów keramzytowych oferowanych przez VENTUS SYSTEM, z którą ściśle współpracujemy. Sprzedaż prefabrykatów keramzytowych realizowana jest przede wszystkim na rzecz inwestorów indywidualnych oraz deweloperów, którzy cenią sobie właściwości keramzytu jako materiału stanowiącego konstrukcję budynków jedno i wielorodzinnych. Przed przyjęciem zamówienia na elementy prefabrykowane, każdy projekt budowlany jest starannie i szczegółowo omawiany.

Sprzedaż prefabrykatów do budowy domów keramzytowych odbywa się za pośrednictwem naszej firmy, a zlokalizowany w Oświęcimiu zakład produkcyjny pozwala nam dostarczać gotowe elementy prefabrykowane do takich miejscach jak: województwo śląskie, małopolskie czy opolskie. Przy sprzedaży i dostawie gotowych elementów z keramzytu nie ograniczamy się wyłącznie do wybranych lokalizacji. Własna baza transportowo logistyczna umożliwia nam transport i dostawę, zamówionych przez odbiorcę elementów, na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Oferujemy usługi kompleksowe – realizując zamówienie dla klienta indywidualnego przygotujemy projekt architektoniczny lub dokonamy adaptacji projektu wybranego przez klienta do naszej (keramzytowej) technologii. Następnie na podstawie dokumentacji, w naszym zakładzie produkcyjnym, przygotujemy wszystkie elementy prefabrykowane, które stanowić będą konstrukcję przyszłego domu. W momencie rozpoczęcia budowy dostarczymy we wskazane miejsce, własnym transportem, wszystkie gotowe elementy z prefabrykatów keramzytowych, które następnie przy pomocy ciężkiego sprzętu dźwigowego złożymy w pełną konstrukcję budynku mieszkalnego.

Prefabrykowane ściany keramzytowe

Prefabrykaty keramzytowe to gotowe, produkowane pod konkretne zamówienie, elementy, które po złożeniu tworzą ściany zewnętrzne i wewnętrzne domu. Te pierwsze, zewnętrzne, liczą sobie 15 cm, natomiast wewnętrzne są o 5 cm węższe. Wysokość prefabrykatów z keramzytu równa się wysokości piętra. Jak łatwo wywnioskować, dzięki temu można za ich pomocą zbudować różnej wielkości budynki, począwszy od najmniejszych (jednorodzinnych), przez wielorodzinne, wielokondygnacyjne oraz obiekty przemysłowe.

Prefabrykaty do budowy domów wytwarzane są z keramzytu, popularnego w ostatnich latach materiału budulcowego charakteryzującego się doskonałymi parametrami izolacyjnymi i wytrzymałościowymi. Prefabrykowane elementy keramzytowe są bardzo twarde i wytrzymałe, a dzięki pęcherzykowatej strukturze stanowią jednocześnie bardzo lekki materiał budowlany.

10 lat doświadczeń w sprzedaży prefabrykatów keramzytowych

Firma LN-SYSTEM zajmuje się produkcją i sprzedażą prefabrykatów keramzytowych od przeszło 10 lat. Przed ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stawia nas na podium w tej kategorii i sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne oraz logistyczne, dzięki czemu możemy realizować indywidualne zamówienia. Współpracujący z nami deweloperzy oraz firmy, które korzystają z produkowanych przez nas prefabrykatów, mogą liczyć na partnerstwo, szacunek i współpracę gwarantującą obustronne zadowolenie.

VENTUS SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Stanisławy Leszczyńskiej 4, 32-600 Oświęcim
NIP 652-172-66-07, R-363673031, KRS 0000600121